Echt of Nep

Een film over digitale criminalitei

Om ouderen weerbaar te maken tegen online oplichting heeft de Veiligheids Alliantie regio Rotterdam (VAR) de film ‘Echt of Nep?’ gemaakt. Een niet alledaagse film, want de kijkers bepalen zelf de afloop. De film bestaat uit vijf korte scenes over vormen van digitale oplichting. Op het moment dat de hoofdpersoon een keuze moet maken wordt het beeld stilgezet en kunt u in de zaal met elkaar bepalen wat de hoofdpersoon in uw ogen moet doen. Daarna gaat de film verder op basis van het gekozen scenario en blijkt of u de juiste keuze heeft gemaakt. De vormen van digitale oplichting die te zien zijn komen uit de dagelijkse praktijk. De samenstellers van de film hebben hiervoor geput uit politieaangiftes. Kiest u juist en geeft u criminele geen kans?

“Echt of Nep?” wordt maandag 18 september 2023 getoond, toegelicht en besproken in het Verenigingsgebouw Viskilstraat 18 in Mookhoek.

Ook behoefte aan wat meer informatie of weten of u alert genoeg bent? De middag is van 14.00 tot 16.00 uur.
Aanmelden kan via ed@groenhoff.net of tel. 0653772927. Er zijn geen kosten aan verbonden. De koffie staat klaar.

Digitale criminaliteit dat overkomt mij niet.
U heeft het mis, het is gebeurd voor u er erg in heeft.

 

This function has been disabled for Verenigingsgebouw Mookhoek.