Sunny Side Up in Mookhoek

Het Verenigingsgebouw Mookhoek organiseert op vrijdag 10 juli een tuinconcert met het akoestisch duo Sunny Side Up.

Sunny Side UpIs een akoestisch duo waar je vrolijk van wordt! Mooie, fijne & swingende liedjes van toen tot nu veelal tweestemmig gezongen door Eefje Mesker en Maarten Teekens. Sunny Side Up brengt een ontspannen sfeer op een aangenaam volume.  https://youtu.be/vYIQxsveqaI 

Het concert wordt gehouden bij Ed en Dis Groenhoff buiten op de terp van Mookhoek 131 op vrijdag 10 juli van 20.30 u tot 21.30 u. De toegang is gratis, de organisatie zorgt voor een bus, waarin een vrijwillige bijdrage gedaan kan worden. U moet zich echter wel vooraf aanmelden i.v.m. de corona registratie.

Aanmelden bij e.groenhoff@wxs.nl tot 9 juli.

Ga vooraf naar het toilet en breng zelf een stoel en drinken mee.
Bij slecht weer gaat het natuurlijk niet door.